درمان زخم های عفونی توسط لارو مگس

زمانی که پزشکی مدرن ناتوان است اغلب گرایش به سمت درمان‌های باستانی ایجاد می‌شود. استفاده لارومگس برای ازبین بردن بافت‌های نکروزه که به لارودرمانی، ماگوت‌تراپی و یا جراحی زنده معروف است به زمان آغاز تمدن بشر برمی‌گردد.

 


⇐ کلینیک تخصصی درمان زخم دکتر مشتاق به همراه کادر تخصصی خود در زمینه درمان انواع زخم ها، از جمله درمان زخم بستر، درمان زخم عفونی، درمان زخم پای دیابتی با پشتوانه ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.


 

برخلاف، عدم تحمل بیماران مبتلا به زخم‌های عفونی به درمان، عمل لارودرمانی در پیرامون جهان به علت بازدهی بالا، ایمن بودن و سادگی آن رو به گسترش است. دلایل بالینی برای استفاده از لارو درمانی مخصوصاً در زخم‌های عفونی با باکتری‌های مقاوم به چندین دارو و وجود ناراحتی‌های جدی که جراحی را غیرممکن می‌کند متفاوت است. مگس‌هایی که بیشتر در لارو درمانی استفاده می‌شوند متعلق به میاز اختیاری خانواده کالیفورده و جنس Lucilia sericata می‌باشند. این بازنگری تاریخچه جالب و پرتلاطم لارو درمانی از شروع تا به امروز را خلاصه می‌کند و شامل مکانیسم‌های عمل و کاربردهای بالینی آن می‌باشد. همچنین راه گشای مسیرهای تحقیق در آینده می‌تواند باشد.

 

برخی از خدمات کلینیک زخم دکتر مشتاق، کلینیک درمان زخم خوب در تهران:

درمان زخم بستر

درمان زخم دیابتی

درمان زخم عفونی

کلینیک درمان زخم دکتر مشتاقمشاهده نوشته ها

Avatar for کلینیک درمان زخم دکتر مشتاق

کلینیک درمان زخم مشتاق با پشتوانه‌ای قوی از تجربه و تخصص همکاران و اساتید دانشگاهی در خدمت شما هموطنان عزیز می‌باشد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *